Greenmill
  • Polski
  • English
  • Русский
5.03.2015
Zbierak do owoców GR8112 w systemie Quicksystem

Bardzo często drzewa w przydomowym sadzie są znacznie większe niż w sadach przemysłowych.  Zbieranie owoców z takich drzew jest znacznie utrudnione i często nie jesteśmy w stanie sięgnąć tych na wyższych gałęziach. Z pomocą przychodzi zbierak do owoców GR8112 z serii Quick System.

5.03.2015
Imitacja ptaka drapieżnego - kruk GW7311

Myśląc o ogrodowych szkodnikach, bardzo często mamy na myśli tylko gryzonie. Tymczasem dość częstym szkodnikiem są ptaki, które wyjadają nasiona bądź zakładają gniazda uszkadzając przy tym elewacje budynków. Najłatwiejszym sposobem na odstraszenie ptaków, jest montaż w newralgicznych miejscach imitacji ptaka drapieżnego.

 

5.03.2015
Saperka z drewnianym trzonkiem GR9130

Klasyczna saperka z drewnianym trzonkiem, to idealne narzędzie do wykonywania prac ziemnych w miejscach gdzie typowy szpadel jest zbyt duży. Ze względu na niewielkie rozmiary (72 cm długości) narzędzie sprawdzi się również podczas wszelkich wyjazdów turystycznych, szczególnie turystyki namiotowej.

 

Wygodny uchwyt typu DY zapewnia łatwą pracę, a wykończenie części roboczej lakierem proszkowym, znacząco upraszcza czyszczenie i konserwację narzędzia.  Ostre zakończenie części roboczej pozwala na kopanie nawet w twardszej ziemi.

5.03.2015
Klasyczne widły rolnicze 4-zębne GR9116

Klasyczne widły rolnicze z 4 zębami, niezbędne w każdym gospodarstwie. Dzięki metalowemu, ergonomicznemu trzonkowi i uchwytowi typu DY, praca jest wyjątkowo łatwa i wydajna. Trzonek wyposażono w specjalną antypoślizgową nakładkę, poprawiającą pewność chwytu.

5.03.2015
Rękawice ogrodowe dla kobiet GR0042

Rękawice ogrodowe GR0042, to propozycja dla kobiet, szukających praktyczności z odrobiną kobiecości. Elastyczny poliester sprawia, że rękawice świetnie leżą na dłoni, a wykończenie części wewnętrznej za pomocą lateksu, poprawia przyczepność i ułatwia trzymanie przedmiotów.

5.03.2015
Rękawice ogrodowe z kobiecym designem GR0044

Praca w ogrodzie, nie musi oznaczać dla kobiety konieczności używania nudnych, typowo męskich narzędzi czy akcesoriów. Rękawice ogrodowe GR0044 zapewniają nie tylko ochronę dłoni przed skaleczeniami, ukłuciami czy obtarciami, ale również dbają o kwestie estetyczne użytkownika.

5.03.2015
Narzędzia Quicksystem do pielęgnacji kostki brukowej

Specjalna, krótka szczotka GR8113 służy do usuwania zanieczyszczeń między połączeniami kostki. Dzięki włóknom ustawionym pod odpowiednim kątem, jesteśmy w stanie bardzo dokładnie oczyścić wszelkie szczeliny. Szczotka wyposażona jest również w metalową, zaostrzoną końcówkę, która idealnie sprawdza się do usuwania mchu.

5.03.2015
Miotłograbie plastikowe do liści GR9138

Proste i lekkie grabie wachlarzowe do grabienia liści, to propozycja dla osób szukających klasycznych narzędzi do pielęgnacji trawników. Dzięki części roboczej z tworzywa sztucznego, grabie idealnie nadają się do delikatnych prac pielęgnacyjnych. 56 cm szerokości, pozwala na szybkie zgrabienie dużej powierzchni, a niewielka waga znacznie ułatwia pracę, czyniąc ją lżejszą.

5.03.2015
Szczotki do czyszczenia kostki brukowej GR5201 i GR5202

Codziennie korzystając z podjazdu przed domem, nanosimy różnego rodzaju zanieczyszczenia. Aby je usunąć, wystarczy użyć szczotki zwanej zamiataczem. Krótkie, sztywne włosie idealnie wymiata piach i drobne kamyki, pozwalając szybko i sprawnie oczyścić chodnik czy podjazd. 

5.03.2015
Miotła w oprawie drewnianej lakierowanej GR5200

Dobrego gospodarza poznać można po porządku nie tylko w ogrodzie i przed domem, ale również w pomieszczeniach gospodarczych. Miotła w drewnianej oprawie idealnie sprawdzi się do zamiatania podłóg w komórkach czy garażach. Długie i odpowiednio sztywne włosie skutecznie wybiera zanieczyszczenia pozwalając na sprawne oczyszczenie powierzchni.